1667 Rare Rums Company s.r.o.
IČO 14270544 · U Plovárny 1260/8, Děčín I-Děčín, 40502 Děčín
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 40/100 (škála AA až E; hodnocení z 2. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy 1667 Rare Rums Company s.r.o.
1667 Rare Rums Company s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14270544, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese U Plovárny 1260/8, Děčín I-Děčín, 40502 Děčín, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je PAVEL KUPKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ14270544.
Prověření firmy 1667 Rare Rums Company s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě 1667 Rare Rums Company s.r.o.
- Jaké má firma 1667 Rare Rums Company s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- 1667 Rare Rums Company s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma 1667 Rare Rums Company s.r.o. v insolvenci?
- 1667 Rare Rums Company s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 2. 9. 2026.
- Je firma 1667 Rare Rums Company s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- 1667 Rare Rums Company s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 2. 9. 2026.
- Jak dlouho firma 1667 Rare Rums Company s.r.o. působí?
- 1667 Rare Rums Company s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma 1667 Rare Rums Company s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy 1667 Rare Rums Company s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- HODULÍK DC s.r.o.IČO 28730518
Podobné firmy v okolí
- Anlee s.r.o.IČO 14357453
- DT Decin s.r.o.IČO 14396165
- GT Finvest s.r.o.IČO 17783933
- Poko&Poko s.r.o.IČO 17921678
- BORMAG s.r.o.IČO 10998861
- JAW.cz real estate s.r.o.IČO 10686118
- SANAX chemical construction s.r.o.IČO 08581801
- EPRAM s.r.o.IČO 08517525
Další prověřené firmy
- BuyEnergy s.r.o.IČO 14270315
- Ubytování Apollo s.r.o.IČO 14270331
- ŠIMI TRANSPORT s.r.o.IČO 14270439
- DPA medical s.r.o.IČO 14270536
- <beat>app, s.r.o.IČO 14270552
- Scalanto s.r.o.IČO 14270617
- HellWood s.r.o.IČO 14270625
- STOCKIFY s.r.o.IČO 14270633