ABC MOTOŠKOLA, s.r.o.
IČO 14274574 · Dusíkova 896/7a, Lesná, 63800 Brno
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 2. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vzdělávání
Souvislosti
- V oboru vzdělávání máme prověřeno 4 627 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 110 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ABC MOTOŠKOLA, s.r.o.
ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14274574, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru vzdělávání. Sídlo má na adrese Dusíkova 896/7a, Lesná, 63800 Brno, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je MARTINA PŘÍVAROVÁ ROJKOVÁ.
Prověření firmy ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ABC MOTOŠKOLA, s.r.o.
- Jaké má firma ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. v insolvenci?
- ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 2. 9. 2026.
- Je firma ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 2. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. působí?
- ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy ABC MOTOŠKOLA, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Sportybe Europe s.r.o.IČO 19238916
- Virtual Market s.r.o.IČO 27723909
- ABC autoškola, školící středisko s.r.o.IČO 05441285
Podobné firmy v okolí
- Syndenta parodontologie s.r.o.IČO 14309238
- The Grit Unit s.r.o.IČO 14375508
- SuBarbara s.r.o.IČO 17184797
- Studio My fitness life s.r.o.IČO 17225817
- OPRAVDOVÉ ZDRAVÍ s.r.o.IČO 14234840
- Emerging s.r.o.IČO 14113902
- Fintera mentoring s.r.o.IČO 14104202
- Škola sládků s.r.o.IČO 14061881
Další prověřené firmy
- INVIDO LAB s.r.o.IČO 14274345
- ML Bau s.r.o.IČO 14274434
- JBMI s.r.o.IČO 14274515
- Rosteam s.r.o.IČO 14274540
- ESPV TENERIFE PROPERTY I s.r.o.IČO 14274612
- LENAKO Trade s.r.o.IČO 14274663
- QuantPhys consulting, s.r.o.IČO 14274728
- IPR CARE a.s.IČO 14274779