AF Regulační komponenty spol. s r.o.
IČO 27269884 · Krompach v Čechách - Mařenice, Dolní Světlá čp. 55, PSČ 47157
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy21 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy AF Regulační komponenty spol. s r.o.
AF Regulační komponenty spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27269884, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2005. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Krompach v Čechách - Mařenice, Dolní Světlá čp. 55, PSČ 47157. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je KAREL FOJTÍK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ27269884.
Prověření firmy AF Regulační komponenty spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě AF Regulační komponenty spol. s r.o.
- Jaké má firma AF Regulační komponenty spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- AF Regulační komponenty spol. s r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma AF Regulační komponenty spol. s r.o. v insolvenci?
- AF Regulační komponenty spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma AF Regulační komponenty spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- AF Regulační komponenty spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma AF Regulační komponenty spol. s r.o. působí?
- AF Regulační komponenty spol. s r.o. působí na trhu 21 let.
- Zveřejnila firma AF Regulační komponenty spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy AF Regulační komponenty spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- RANKOS s.r.o.IČO 27269906
- Kovy a slitiny, s.r.o.IČO 27270246
- STAFARM s.r.o.IČO 27270840
- ZC - TRADE s.r.o.IČO 27270998
- Velkoobchod MILDRA, spol. s.r.o.IČO 27271013
- MERAL BOHEMIA spol. s r.o.IČO 27271170
- Auto EU s.r.o.IČO 27271277
- MIGAPOL s.r.o.IČO 27271293
Další prověřené firmy
- Begogips s.r.o.IČO 27269477
- Benita s.r.o.IČO 27269728
- Studio Fatima CL s.r.o.IČO 27269787
- ProPolis, s.r.o.IČO 27269825
- RANKOS s.r.o.IČO 27269906
- OPTIKA SKÁLOVÁ s.r.o.IČO 27269931
- ESTETICUSTI s.r.o.IČO 27269957
- H-MONT KAPITAL s.r.o.IČO 27270025