AGAPE PRODUCTION s.r.o.

IČO 05659116 · Zlatá stezka 375, Brná, 40321 Ústí nad Labem

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 3. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy AGAPE PRODUCTION s.r.o.

AGAPE PRODUCTION s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05659116, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Zlatá stezka 375, Brná, 40321 Ústí nad Labem, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 Kč. Jednatelem je MILOŠ PODOLSKÝ.

Prověření firmy AGAPE PRODUCTION s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě AGAPE PRODUCTION s.r.o.

Jaké má firma AGAPE PRODUCTION s.r.o. hodnocení rizikovosti?
AGAPE PRODUCTION s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma AGAPE PRODUCTION s.r.o. v insolvenci?
AGAPE PRODUCTION s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 3. 9. 2026.
Je firma AGAPE PRODUCTION s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
AGAPE PRODUCTION s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 3. 9. 2026.
Jak dlouho firma AGAPE PRODUCTION s.r.o. působí?
AGAPE PRODUCTION s.r.o. působí na trhu 9 let.
Zveřejnila firma AGAPE PRODUCTION s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy AGAPE PRODUCTION s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy