AGRO-KOVO spol. s r.o.
IČO 25965891 · Hegerova 103, Horní Předměstí, 57201 Polička
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy24 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy AGRO-KOVO spol. s r.o.
AGRO-KOVO spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25965891, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Hegerova 103, Horní Předměstí, 57201 Polička. Základní kapitál činí 300 000 Kč. Jednatelem je LADISLAV MARTINŮ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25965891.
Prověření firmy AGRO-KOVO spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě AGRO-KOVO spol. s r.o.
- Jaké má firma AGRO-KOVO spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- AGRO-KOVO spol. s r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma AGRO-KOVO spol. s r.o. v insolvenci?
- AGRO-KOVO spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma AGRO-KOVO spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- AGRO-KOVO spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma AGRO-KOVO spol. s r.o. působí?
- AGRO-KOVO spol. s r.o. působí na trhu 24 let.
- Zveřejnila firma AGRO-KOVO spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy AGRO-KOVO spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- easytherm.cz s.r.o.IČO 26007568
- BARTOSH, s.r.o.IČO 26010615
- SANIMAX - Andrlík, Chvála s.r.o.IČO 26011425
- ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.IČO 26013959
- B2B.CZ, s.r.o.IČO 25944428
- ŠVANDA PRIMA, s.r.o.IČO 25937766
- POLICOM a.s.IČO 25285840
- VITAMÍN C, s.r.o.IČO 25276883
Další prověřené firmy
- SAVE CZ s.r.o.IČO 25965778
- LIMES TRANS s.r.o.IČO 25965794
- UNION COSMETIC s.r.o.IČO 25965841
- SUK 002, s.r.o.IČO 25965867
- Euro Softworks s.r.o.IČO 25965905
- MICHAL LEBEDA s.r.o.IČO 25965964
- MTM - GASTRO spol. s r.o.IČO 25966022
- NERSKO s.r.o.IČO 25966031