AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o.
IČO 10831487 · Černochov 169, 44001 Peruc
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 19. 10. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 8 firem.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o.
AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 10831487, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese Černochov 169, 44001 Peruc, kde je zapsáno i dalších 7 firem. Základní kapitál činí 7 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ČESTMÍR BRABEC, JAROMÍR HAVLÍK, VLADIMÍR KUČERA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ10831487.
Prověření firmy AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o.
- Jaké má firma AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. v insolvenci?
- AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík).
- Je firma AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 19. 10. 2026.
- Jak dlouho firma AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. působí?
- AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy AGROFARM TEAM Černochov, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- FARMA CVRK s.r.o.IČO 23161787
Podobné firmy v okolí
- MP Farm s.r.o.IČO 17853648
- Farm Kombinát s.r.o.IČO 19323166
- FARMA CVRK s.r.o.IČO 23161787
- Organic Green Farm s.r.o.IČO 23162902
- Holub Radek s.r.o.IČO 08728429
- RELLOS STAVEBNÍ spol. s r.o.IČO 10833731
- SEDO-DO s.r.o.IČO 10833811
- BIOFARMA Menhartice s.r.o.IČO 10834656
Další prověřené firmy
- DAMI Wood s.r.o.IČO 10830979
- VivoFox s.r.o.IČO 10831134
- FILON invest & develop s.r.o.IČO 10831347
- Arique Venture s.r.o.IČO 10831398
- Revoluční Building s.r.o.IČO 10831509
- Ninelink Company s.r.o.IČO 10831649
- Marlon Studio s.r.o.IČO 10831738
- Fin Construct s.r.o.IČO 10831746