Akademie Nevypusť duši s.r.o.
IČO 21507767 · Pod novým lesem 384/76a, Veleslavín, 16200 Praha 6
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zadluženost-5 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Akademie Nevypusť duši s.r.o.
Akademie Nevypusť duši s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21507767, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Pod novým lesem 384/76a, Veleslavín, 16200 Praha 6, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou BARBORA PŠENICOVÁ, MARIE HÁJEK SALOMONOVÁ.
Prověření firmy Akademie Nevypusť duši s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Akademie Nevypusť duši s.r.o.
- Jaké má firma Akademie Nevypusť duši s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Akademie Nevypusť duši s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Akademie Nevypusť duši s.r.o. v insolvenci?
- Akademie Nevypusť duši s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Akademie Nevypusť duši s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Akademie Nevypusť duši s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Akademie Nevypusť duši s.r.o. působí?
- Akademie Nevypusť duši s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Akademie Nevypusť duši s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Akademie Nevypusť duši s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- KVB - Stav, spol. s r.o.IČO 26749572
- UROKAST s.r.o.IČO 06395694
Podobné firmy v okolí
- Cypher s.r.o.IČO 21508135
- POUL SPACE s.r.o.IČO 21509972
- Integrix Consulting s.r.o.IČO 21513481
- Music Synergy s.r.o.IČO 21515387
- Dezinti Design Consultancy s.r.o.IČO 21504288
- ByteWhirl s.r.o.IČO 21500690
- Fusion Axis s.r.o.IČO 21498733
- off.land s.r.o.IČO 21498083
Další prověřené firmy
- Ekaiva Consulting s.r.o.IČO 21507392
- LF Pardubice s.r.o.IČO 21507449
- AVA Property spol. s r.o.IČO 21507619
- FIBO inu s.r.o.IČO 21507627
- Weiner Group s.r.o.IČO 21507791
- TRH Radotín s.r.o.IČO 21508003
- Cypher s.r.o.IČO 21508135
- Martivale Property Management s.r.o.IČO 21508259