AKTU - news agency s.r.o.
IČO 09780700 · Jičínská 2348/10, Vinohrady, 13000 Praha 3
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 23 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy AKTU - news agency s.r.o.
AKTU - news agency s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 09780700, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Jičínská 2348/10, Vinohrady, 13000 Praha 3, kde je zapsáno i dalších 22 firem. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ FORMAN. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ09780700.
Prověření firmy AKTU - news agency s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě AKTU - news agency s.r.o.
- Jaké má firma AKTU - news agency s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- AKTU - news agency s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma AKTU - news agency s.r.o. v insolvenci?
- AKTU - news agency s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
- Je firma AKTU - news agency s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- AKTU - news agency s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 31. 8. 2026.
- Jak dlouho firma AKTU - news agency s.r.o. působí?
- AKTU - news agency s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma AKTU - news agency s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy AKTU - news agency s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- LÍŠKA dental, s.r.o.IČO 09990330
- Eventori s.r.o.IČO 17296030
- AMG services s.r.o.IČO 17422914
- Benevo s.r.o.IČO 21444684
- AndroMedical s.r.o.IČO 21444722
- AKTU Media s.r.o.IČO 23718609
- RECUPERO LEGALE, s.r.o.IČO 24123293
- Data One.cz s.r.o.IČO 24835871
Podobné firmy v okolí
- Manvio s.r.o.IČO 09784144
- Online Goblins Agency s.r.o.IČO 09788018
- Little James s.r.o.IČO 09792899
- Noella s.r.o.IČO 09793275
- FLOWPAY s.r.o.IČO 09770747
- Peleng Media s.r.o.IČO 09770038
- ProVox Music Library s.r.o.IČO 09769455
- Brilliantalk s.r.o.IČO 09768424
Další prověřené firmy
- Lepší doprava CZ s.r.o.IČO 09780521
- Strapado s.r.o.IČO 09780530
- JH - Tesařství, s.r.o.IČO 09780629
- ENT Czech Trade s.r.o.IČO 09780637
- Anissaklive s.r.o.IČO 09780858
- L care s.r.o.IČO 09781374
- Prague Ten Office, s.r.o.IČO 09781439
- JKB group s.r.o.IČO 09781498