ALBICO, spol. s r.o.
IČO 00570117 · Jilmová 1433/1, Žižkov, 13000 Praha 3
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy35 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ALBICO, spol. s r.o.
ALBICO, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 00570117, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1991. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Jilmová 1433/1, Žižkov, 13000 Praha 3. Základní kapitál činí 2 102 000 Kč. Jednatelem je FRANTIŠEK BÁNYAI.
Prověření firmy ALBICO, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ALBICO, spol. s r.o.
- Jaké má firma ALBICO, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- ALBICO, spol. s r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ALBICO, spol. s r.o. v insolvenci?
- ALBICO, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma ALBICO, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ALBICO, spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ALBICO, spol. s r.o. působí?
- ALBICO, spol. s r.o. působí na trhu 35 let.
- Zveřejnila firma ALBICO, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy ALBICO, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- TJ Spoje provozní s.r.o.IČO 00570800
- Distributed Computing Technologies, s.r.o.IČO 01384783
- Guessarena, s.r.o.IČO 01385461
- Alternative Business s.r.o.IČO 01389203
- MÍNA, spol. s r.o.IČO 00569828
- ASEX spol. s r.o.IČO 00569615
- STECO DATA, spol. s r.o.IČO 00565270
- Internet Info DG, a.s.IČO 00565211
Další prověřené firmy
- MÍNA, spol. s r.o.IČO 00569828
- WEAL spol. s r. o.IČO 00569887
- VKPI INVEST s.r.o.IČO 00569950
- Rudolf Koller spol. s r.o.IČO 00570036
- Athena Impex a.s. PrahaIČO 00570621
- GLOBUS INTERNATIONAL,spol. s r.o.IČO 00570729
- TJ Spoje provozní s.r.o.IČO 00570800
- SAFEX, spol. s r.o.IČO 00571156