ALFA INVEST OE s.r.o.
IČO 23489839 · Josefa Houdka 1, Lipence, 15531 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Stáří firmy-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Stáří firmy1 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ALFA INVEST OE s.r.o.
ALFA INVEST OE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 23489839, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Josefa Houdka 1, Lipence, 15531 Praha 5. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je ONDŘEJ EXNER.
Prověření firmy ALFA INVEST OE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ALFA INVEST OE s.r.o.
- Jaké má firma ALFA INVEST OE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- ALFA INVEST OE s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ALFA INVEST OE s.r.o. v insolvenci?
- ALFA INVEST OE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma ALFA INVEST OE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ALFA INVEST OE s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ALFA INVEST OE s.r.o. působí?
- ALFA INVEST OE s.r.o. působí na trhu 1 let.
Podobné firmy v okolí
- EF&DE s.r.o.IČO 23489961
- WE KNOW GROUP CZ s.r.o.IČO 23490748
- JW Sports Diplomacy s.r.o.IČO 23496762
- BonHoldCo s.r.o.IČO 23499265
- AVANTAGE GROUP s.r.o.IČO 23488301
- Rainbow Family Investment s.r.o.IČO 23486899
- TriaTech Ventures s.r.o.IČO 23486767
- BB 33 plus s.r.o.IČO 23486465
Další prověřené firmy
- Farma Můj dvůr s.r.o.IČO 23489782
- Evropský Realitní Holding s.r.o.IČO 23489791
- Mama Boom s.r.o.IČO 23489804
- Bytové družstvo PROSPERIČO 23489812
- Lexová & Smetana s.r.o.IČO 23489847
- Multiconnect s.r.o.IČO 23489871
- Pochopitelně s.r.o.IČO 23489898
- Rezidence Zahradní - Loket s.r.o.IČO 23489944