Aliance finančních poradců, a.s.
IČO 06665560 · Čechova 337/28, Bubeneč, 17000 Praha 7
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zveřejněná účetní závěrka-30 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2022
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2022 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 5 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Aliance finančních poradců, a.s.
Aliance finančních poradců, a.s. je akciová společnost s IČO 06665560, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Čechova 337/28, Bubeneč, 17000 Praha 7, kde jsou zapsány i další 4 firmy. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Jednatelem je LINDA FEJTKOVÁ.
Prověření firmy Aliance finančních poradců, a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Aliance finančních poradců, a.s.
- Jaké má firma Aliance finančních poradců, a.s. hodnocení rizikovosti?
- Aliance finančních poradců, a.s. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Aliance finančních poradců, a.s. v insolvenci?
- Aliance finančních poradců, a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Aliance finančních poradců, a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Aliance finančních poradců, a.s. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Aliance finančních poradců, a.s. působí?
- Aliance finančních poradců, a.s. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma Aliance finančních poradců, a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Aliance finančních poradců, a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2022.
Firmy na stejné adrese
- JSEM s.r.o.IČO 22409271
- FÉNIX FINANCE s.r.o.IČO 24231533
- "STYLE TRADE" spol. s r.o.IČO 61247898
- Hightown Apartments Prague s.r.o.IČO 01951050
Podobné firmy v okolí
- PROJEX s.r.o.IČO 06666329
- Propublikum s.r.o.IČO 06667066
- HV Sky Holding, s.r.o.IČO 06667201
- TOMA správa s.r.o.IČO 06667627
- Road inn s.r.o.IČO 06665446
- Voltlane s.r.o.IČO 06665071
- smpl_legal s.r.o.IČO 06664652
- Printeria s.r.o.IČO 06664172
Další prověřené firmy
- LOKVENC reality s.r.o.IČO 06665497
- Dentaltrio s.r.o.IČO 06665501
- KPJG s.r.o.IČO 06665535
- Hi5Clinic s.r.o.IČO 06665543
- MY Plan s.r.o.IČO 06665594
- Czech Viet s.r.o.IČO 06665659
- Zbraně a střelivo Ústí nad Labem s.r.o.IČO 06665811
- EKONTi Silesia s.r.o.IČO 06665900