Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o.
IČO 04795946 · Moravská 1687/34, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy10 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 7 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o.
Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 04795946, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Moravská 1687/34, Vinohrady, 12000 Praha 2, kde je zapsáno i dalších 6 firem. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou SIMON JAMES BRADBERRY, IAIN RICHARD JAMES PARKINSON. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ04795946.
Prověření firmy Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o.
- Jaké má firma Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. v insolvenci?
- Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. působí?
- Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. působí na trhu 10 let.
- Zveřejnila firma Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Allegis Global Solutions Czech Republic s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- KV Dental Clinic s.r.o.IČO 09506616
- INSE, s.r.o.IČO 25073168
- Unique Living s.r.o.IČO 03694151
- Domcusa s.r.o.IČO 03988392
- JH Nemovitosti s.r.o.IČO 04415302
- H&C Holding a.s.IČO 04469658
Podobné firmy v okolí
- Haldex one a.s.IČO 04797167
- FMP Kovo s.r.o.IČO 04797213
- DS recruit service s.r.o.IČO 04797442
- Flocculus s.r.o.IČO 04797841
- FC Slavoj Vyšehrad, a.s.IČO 04795806
- Aladdin ADventures s.r.o.IČO 04793366
- DEGUSTATION, s.r.o.IČO 04793340
- OrthoNet s.r.o.IČO 04792670
Další prověřené firmy
- Ateliér PKO s.r.o.IČO 04795792
- FC Slavoj Vyšehrad, a.s.IČO 04795806
- Anseco s.r.o.IČO 04795849
- KOMÍNY Příbram s.r.o.IČO 04795881
- Šachta 7 s.r.o.IČO 04795962
- IntroKraft s.r.o.IČO 04795997
- DANTOA marketing s.r.o.IČO 04796004
- Peju s.r.o.IČO 04796012