AMORAGA CZ 1 s.r.o.
IČO 05942411 · Karla Engliše 1498/13, Smíchov, 15000 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 60/100 (škála AA až E; hodnocení z 3. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zveřejněná účetní závěrka-40 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2021
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2021 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 10 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy AMORAGA CZ 1 s.r.o.
AMORAGA CZ 1 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05942411, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Karla Engliše 1498/13, Smíchov, 15000 Praha 5, kde je zapsáno i dalších 9 firem. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je PAVEL STRNAD.
Prověření firmy AMORAGA CZ 1 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě AMORAGA CZ 1 s.r.o.
- Jaké má firma AMORAGA CZ 1 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- AMORAGA CZ 1 s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma AMORAGA CZ 1 s.r.o. v insolvenci?
- AMORAGA CZ 1 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 3. 9. 2026.
- Je firma AMORAGA CZ 1 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- AMORAGA CZ 1 s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 3. 9. 2026.
- Jak dlouho firma AMORAGA CZ 1 s.r.o. působí?
- AMORAGA CZ 1 s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma AMORAGA CZ 1 s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy AMORAGA CZ 1 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2021.
Firmy na stejné adrese
- GRUME I A s.r.o.IČO 06010920
- GRUME II A s.r.o.IČO 06089305
- AMORAGA CZ 2 s.r.o.IČO 06089607
- GRUME Z s.r.o.IČO 06215114
- HYI Czech, s.r.o.IČO 07550006
- GRUME II F s.r.o.IČO 07587431
- VOLTEON GROUP, a.s.IČO 19462859
- NECHRA s.r.o.IČO 60279044
Podobné firmy v okolí
- Autorizovaní inženýři spol. s r.o.IČO 05943418
- H7 Lounge s.r.o.IČO 05944554
- Baarova Praha s.r.o.IČO 05945968
- NOBE Holding a.s.IČO 05946590
- Prof Materials s.r.o.IČO 05941822
- AZIBO s.r.o.IČO 05941211
- GPT s.r.o.IČO 05940095
- Expert Logistics s.r.o.IČO 05938686
Další prověřené firmy
- KSN centre s.r.o.IČO 05942250
- Primako Trade s.r.o.IČO 05942268
- NaturFor s.r.o.IČO 05942314
- TechTiRa s.r.o.IČO 05942357
- TZB ATELIÉR, s.r.o.IČO 05942438
- PASTE Solutions s.r.o.IČO 05942446
- HAM vize s.r.o.IČO 05942462
- Boostal s.r.o.IČO 05942489