Antikvariát Litovel s.r.o.

IČO 07049951 · 1. máje 792/2, 78401 Litovel

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Antikvariát Litovel s.r.o.

Antikvariát Litovel s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 07049951, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese 1. máje 792/2, 78401 Litovel, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 6 000 Kč. Jednatelem je PETR LINDUŠKA.

Prověření firmy Antikvariát Litovel s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Antikvariát Litovel s.r.o.

Jaké má firma Antikvariát Litovel s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Antikvariát Litovel s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Antikvariát Litovel s.r.o. v insolvenci?
Antikvariát Litovel s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma Antikvariát Litovel s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Antikvariát Litovel s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma Antikvariát Litovel s.r.o. působí?
Antikvariát Litovel s.r.o. působí na trhu 8 let.
Zveřejnila firma Antikvariát Litovel s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Antikvariát Litovel s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy