ARROWS media & marketing, s.r.o.
IČO 06959521 · U Trezorky 921/2, Jinonice, 15800 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 33 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ARROWS media & marketing, s.r.o.
ARROWS media & marketing, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 06959521, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese U Trezorky 921/2, Jinonice, 15800 Praha 5, kde je zapsáno i dalších 32 firem. Základní kapitál činí 100 Kč. Jednatelem je JAKUB DOHNAL.
Prověření firmy ARROWS media & marketing, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ARROWS media & marketing, s.r.o.
- Jaké má firma ARROWS media & marketing, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- ARROWS media & marketing, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ARROWS media & marketing, s.r.o. v insolvenci?
- ARROWS media & marketing, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma ARROWS media & marketing, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ARROWS media & marketing, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ARROWS media & marketing, s.r.o. působí?
- ARROWS media & marketing, s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma ARROWS media & marketing, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy ARROWS media & marketing, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- B development s.r.o.IČO 07970480
- VLM Komand s.r.o.IČO 08117861
- Háje property development s.r.o.IČO 08158550
- Lusq s.r.o.IČO 08967784
- Lusq finance s.r.o.IČO 08967814
- Lusq services s.r.o.IČO 08967849
- EnergoStation s.r.o.IČO 09103732
- Lusq, bytové družstvoIČO 09136681
Podobné firmy v okolí
- Healthy Life Solutions, s.r.o.IČO 06959725
- DG Corp s.r.o.IČO 06960421
- ZERO WASTE s.r.o.IČO 06960456
- Direcon s.r.o.IČO 06961070
- Cynosure Group s.r.o.IČO 06959393
- Verfama s.r.o.IČO 06959326
- ALTAMI Energy s.r.o.IČO 06958753
- KIWI Production s.r.o.IČO 06958222
Další prověřené firmy
- G Analytic s.r.o.IČO 06959377
- Cynosure Group s.r.o.IČO 06959393
- STŘECHY K&K s.r.o.IČO 06959440
- Blausoft Technology s.r.o.IČO 06959458
- MPI SERVIZIO s.r.o.IČO 06959555
- Klenoty YES, s.r.o.IČO 06959580
- WingyDee s.r.o.IČO 06959601
- Bitery s.r.o.IČO 06959610