AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o.
IČO 28866738 · Mendíků 364/7, Michle, 14000 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 40/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy17 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 5 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o.
AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28866738, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2009. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Mendíků 364/7, Michle, 14000 Praha 4, kde jsou zapsány i další 4 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je LUKÁŠ BULÁNEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28866738.
Prověření firmy AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o.
- Jaké má firma AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. v insolvenci?
- AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. působí?
- AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. působí na trhu 17 let.
- Zveřejnila firma AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- AUTOSKLO BULI S.O.S. s.r.o.IČO 08608237
- AUTOSKLO SPECIAL S.O.S. s.r.o.IČO 24122921
- AUTOSKLO EXCELLENT S.O.S. s.r.o.IČO 24138151
- AUTOSKLO BULÁNEK, s.r.o.IČO 24685879
Podobné firmy v okolí
- FYTOFARM Group s.r.o.IČO 28866860
- Jarošovská Keramika s.r.o.IČO 28868404
- KMK ELEKTRO s.r.o.IČO 28871359
- RHkomíny, s.r.o.IČO 28871600
- VYTAMYR spol. s.r.o.IČO 28863623
- ATSM s.r.o.IČO 28863097
- EX-KOV s.r.o.IČO 28862805
- S&S Trading CZ, s.r.o.IČO 28862732
Další prověřené firmy
- PLATINUM PROPERTY s.r.o.IČO 28866592
- Farma DRAŽKA s.r.o.IČO 28866703
- D&H Marketing s.r.o.IČO 28866711
- BLOMUS STORE s.r.o.IČO 28866720
- ŠELVIRA s.r.o.IČO 28866797
- FYTOFARM Group s.r.o.IČO 28866860
- STARCORP INTERNATIONAL s.r.o.IČO 28866878
- HELIA TOUR s.r.o.IČO 28866886