Auxilien West, a.s.
IČO 27825621 · Přísečnická 3007, 43001 Chomutov
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy18 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Auxilien West, a.s.
Auxilien West, a.s. je akciová společnost s IČO 27825621, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2008. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Přísečnická 3007, 43001 Chomutov, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Jednatelem je JINDŘICH GABRIEL.
Prověření firmy Auxilien West, a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Auxilien West, a.s.
- Jaké má firma Auxilien West, a.s. hodnocení rizikovosti?
- Auxilien West, a.s. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Auxilien West, a.s. v insolvenci?
- Auxilien West, a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Auxilien West, a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Auxilien West, a.s. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Auxilien West, a.s. působí?
- Auxilien West, a.s. působí na trhu 18 let.
- Zveřejnila firma Auxilien West, a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Auxilien West, a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Auxilien Invest s.r.o.IČO 04543734
Podobné firmy v okolí
- Orange Real Estate Development 3 s.r.o.IČO 27873463
- Mi Montessori s.r.o.IČO 28670744
- JT consulting s.r.o.IČO 28684842
- SPOLEČNOST HLAVA s.r.o.IČO 28726472
- Ideafactory s.r.o.IČO 27341194
- RMT Logistic service s.r.o.IČO 27331580
- JRS, spol. s r.o.IČO 27288676
- Veterinární klinika Chomutov s.r.o.IČO 27281175
Další prověřené firmy
- OMICRON DEVELOPMENT a.s.IČO 27825485
- Plynárenské práce s.r.o.IČO 27825540
- PaS de Theatre s.r.o.IČO 27825558
- ACTIVE MONEY a.s.IČO 27825612
- LICHNA REAL, a.s.IČO 27825639
- City Club 1 a.s.IČO 27825655
- Opavské tiskárny Grafico, a.s.IČO 27825671
- ZZ Energo a.s.IČO 27825698