Bekus art style, s.r.o.
IČO 28590708 · Nákladní 32/18, Město, 74601 Opava
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy17 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bekus art style, s.r.o.
Bekus art style, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28590708, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2009. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Nákladní 32/18, Město, 74601 Opava. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MARTIN BEK, DAVID KAŠTOVSKÝ.
Prověření firmy Bekus art style, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bekus art style, s.r.o.
- Jaké má firma Bekus art style, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Bekus art style, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bekus art style, s.r.o. v insolvenci?
- Bekus art style, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Bekus art style, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Bekus art style, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bekus art style, s.r.o. působí?
- Bekus art style, s.r.o. působí na trhu 17 let.
- Zveřejnila firma Bekus art style, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bekus art style, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- COLDTECHNIC s.r.o.IČO 28597630
- AZ pneu PRO CZ s.r.o.IČO 28599098
- LENCERIA Opava s.r.o.IČO 28607384
- AVEMAR CZECH s.r.o.IČO 28612663
- NOPART CZ s.r.o.IČO 28587791
- Moto Trend s.r.o.IČO 28582446
- MEDICUS OPAVA s.r.o.IČO 27851796
- HERBER a syn s.r.o.IČO 27831329
Další prověřené firmy
- BONO PENSO s.r.o.IČO 28590511
- STIM ZET s.r.o.IČO 28590554
- VIA PORTEROSA s.r.o.IČO 28590601
- Bytové družstvo BORA BORAIČO 28590678
- SmartCargo s.r.o.IČO 28590724
- Madix s.r.o.IČO 28590741
- WaVe Structural Design s.r.o.IČO 28590767
- Komfort daně s.r.o.IČO 28590783