Bělokarpatské louky s.r.o.
IČO 21438391 · Masarykovo náměstí 1232, 68601 Uherské Hradiště
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Zlínský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bělokarpatské louky s.r.o.
Bělokarpatské louky s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21438391, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese Masarykovo náměstí 1232, 68601 Uherské Hradiště, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je LEOŠ NOVOTNÝ.
Prověření firmy Bělokarpatské louky s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bělokarpatské louky s.r.o.
- Jaké má firma Bělokarpatské louky s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Bělokarpatské louky s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bělokarpatské louky s.r.o. v insolvenci?
- Bělokarpatské louky s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Bělokarpatské louky s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Bělokarpatské louky s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bělokarpatské louky s.r.o. působí?
- Bělokarpatské louky s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Bělokarpatské louky s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bělokarpatské louky s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- RekoRen s.r.o.IČO 60752840
- PassiveArchitecture s.r.o.IČO 04533127
Podobné firmy v okolí
- R5H group, s.r.o.IČO 23479787
- Víno Pilčík s.r.o.IČO 23629908
- svo.cz s.r.o.IČO 25555821
- EKO HAVŘICE s.r.o.IČO 27674525
- EKO sad MLS s.r.o.IČO 19272014
- Kovoagro-profi s.r.o.IČO 19126654
- ART. Akarts, s.r.o.IČO 09716807
- DIMEXARES, s.r.o.IČO 09466002
Další prověřené firmy
- Excellent food s.r.o.IČO 21438111
- Desatero s.r.o.IČO 21438234
- CA JATOUR s.r.o.IČO 21438340
- Kaptyn Investments s.r.o.IČO 21438358
- Rezidence Chlumín s.r.o.IČO 21438501
- EPOBET GROUP s.r.o.IČO 21438528
- Engaged Investments s.r.o.IČO 21438544
- TOSADO s.r.o.IČO 21438552