BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o.
IČO 10865861 · Pernštýnské náměstí 60, Pardubice-Staré Město, 53002 Pardubice
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o.
BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 10865861, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Pernštýnské náměstí 60, Pardubice-Staré Město, 53002 Pardubice, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je HUARONG HU. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ10865861.
Prověření firmy BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o.
- Jaké má firma BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. v insolvenci?
- BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. působí?
- BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Rodina Hu s.r.o.IČO 08493995
- J & H TOP FOOD s.r.o.IČO 10865811
Podobné firmy v okolí
- Atrium-Accomm s.r.o.IČO 10887261
- Axiom Food s.r.o.IČO 11687444
- Cattera s.r.o.IČO 13952404
- DAJANA ARM s.r.o.IČO 14001756
- YOBI s.r.o.IČO 10865837
- J & H TOP FOOD s.r.o.IČO 10865811
- ROAD CAFE PARDUBICE s.r.o.IČO 10801227
- HOTEL U ČÁPA s.r.o.IČO 10735186
Další prověřené firmy
- MIRA Engines s.r.o.IČO 10865799
- J & H TOP FOOD s.r.o.IČO 10865811
- YOBI s.r.o.IČO 10865837
- Balance Agency s.r.o.IČO 10865845
- Vitax Bio s.r.o.IČO 10865918
- Sachasport s.r.o.IČO 10865926
- Apartmány BON, spol. s r.o.IČO 10865934
- Head Construction s.r.o.IČO 10866019