Boleslavská lékárna s.r.o.
IČO 03322769 · Partyzánská 315, Debř, 29301 Mladá Boleslav
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy12 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Boleslavská lékárna s.r.o.
Boleslavská lékárna s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 03322769, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2014. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Partyzánská 315, Debř, 29301 Mladá Boleslav, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JANA PECHOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ03322769.
Prověření firmy Boleslavská lékárna s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Boleslavská lékárna s.r.o.
- Jaké má firma Boleslavská lékárna s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Boleslavská lékárna s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Boleslavská lékárna s.r.o. v insolvenci?
- Boleslavská lékárna s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Boleslavská lékárna s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Boleslavská lékárna s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Boleslavská lékárna s.r.o. působí?
- Boleslavská lékárna s.r.o. působí na trhu 12 let.
- Zveřejnila firma Boleslavská lékárna s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Boleslavská lékárna s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Srdeční pouto s.r.o.IČO 06269974
Podobné firmy v okolí
- Automatizace řídících systémů s.r.o.IČO 03544958
- Max Priority s.r.o.IČO 03584216
- IJJ Group s.r.o.IČO 04060431
- Lamanti Czech s.r.o.IČO 04561112
- D-way CZ s.r.o.IČO 02327350
- ENCURO s.r.o.IČO 02136775
- MIMA-MB s.r.o.IČO 02082055
- AMIX Czech distribution, s.r.o.IČO 01685368
Další prověřené firmy
- Ecorubber s.r.o.IČO 03322378
- ELITE-L.V.P. PRAHA s.r.o.IČO 03322483
- JH Jet s.r.o.IČO 03322556
- VOK Software s.r.o.IČO 03322734
- Mateřská škola "Písnický domeček" s.r.o.IČO 03322793
- Bezva střechy s.r.o.IČO 03322963
- AD 1997 s.r.o.IČO 03323099
- PRINT me s.r.o.IČO 03323242