Business Invest Center, a.s.
IČO 05207339 · Čumpelíkova 1885/11c, Kobylisy, 18200 Praha 8
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 9. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy10 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2025 (5 let).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Business Invest Center, a.s.
Business Invest Center, a.s. je akciová společnost s IČO 05207339, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Čumpelíkova 1885/11c, Kobylisy, 18200 Praha 8. Základní kapitál činí 4 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou RADKA JANGL, FRANTIŠEK STARÝ, BLANKA STARÁ.
Prověření firmy Business Invest Center, a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Business Invest Center, a.s.
- Jaké má firma Business Invest Center, a.s. hodnocení rizikovosti?
- Business Invest Center, a.s. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Business Invest Center, a.s. v insolvenci?
- Business Invest Center, a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 9. 9. 2026.
- Je firma Business Invest Center, a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Business Invest Center, a.s. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 9. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Business Invest Center, a.s. působí?
- Business Invest Center, a.s. působí na trhu 10 let.
- Zveřejnila firma Business Invest Center, a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Business Invest Center, a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Fischer VitaStav s.r.o.IČO 05209382
- Euro citizen a.s.IČO 05209889
- Arstromerija s.r.o.IČO 05210593
- Imatic Services, s.r.o.IČO 05210771
- forejmal s.r.o.IČO 05205913
- DUA Praha, s.r.o.IČO 05204976
- ROKA obchodní a stavební s.r.o.IČO 05204160
- ABECTIV s.r.o.IČO 05204101
Další prověřené firmy
- LEDA Optim s.r.o.IČO 05207100
- MILADA 22 s.r.o.IČO 05207240
- Sebastian komerce s.r.o.IČO 05207312
- Futuretics s.r.o.IČO 05207321
- Sambucus spol. s r.o.IČO 05207347
- Sooom s.r.o.IČO 05207401
- Q-OILS CZ s.r.o.IČO 05207436
- Global Business Solutions s.r.o.IČO 05207444