Bytové domy Vrkoslavice s.r.o.

IČO 27313492 · Erbenova 4172/17, Jablonecké Paseky, 46602 Jablonec nad Nisou

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Bytové domy Vrkoslavice s.r.o.

Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27313492, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2007. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Erbenova 4172/17, Jablonecké Paseky, 46602 Jablonec nad Nisou, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ALEŠ ZALABÁK, DESANKA ŠOURKOVÁ, PETR BRABEC.

Prověření firmy Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Bytové domy Vrkoslavice s.r.o.

Jaké má firma Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. v insolvenci?
Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. působí?
Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. působí na trhu 19 let.
Zveřejnila firma Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Bytové domy Vrkoslavice s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy