Bytové družstvo blok 9
IČO 25860054 · Horní 942/32, Hrabůvka, 70030 Ostrava
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy26 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo blok 9
Bytové družstvo blok 9 je družstvo s IČO 25860054, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2000. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Horní 942/32, Hrabůvka, 70030 Ostrava. Ve statutárním orgánu jsou BŘETISLAV DOMINIK, HANA DVOROKOVÁ, PETR PRUDIL a další.
Prověření firmy Bytové družstvo blok 9 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo blok 9
- Jaké má firma Bytové družstvo blok 9 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo blok 9 má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo blok 9 v insolvenci?
- Bytové družstvo blok 9 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo blok 9 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo blok 9 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo blok 9 působí?
- Bytové družstvo blok 9 působí na trhu 26 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo blok 9 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo blok 9 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo Krasnoarmějců 19IČO 25860186
- Bytové družstvo Pavlovova 27IČO 25860640
- Bytové družstvo JIRSKÁ 14IČO 25862375
- Bytové družstvo SRBSKÁ 271/272IČO 25863517
- Bytové družstvo Výstavní 5 a 7IČO 25859803
- Bytové družstvo Pujmanové 1131IČO 25858921
- Bytové družstvo - Zborovská 17IČO 25858599
- Bytové družstvo Krestova 2IČO 25858564
Další prověřené firmy
- CREATIVE FINANCE s.r.o.IČO 25859943
- SPEKTRA - IS s.r.o.IČO 25859951
- OpavaNet a.s.IČO 25860011
- RQL s.r.o.IČO 25860020
- POTÁLA s.r.o.IČO 25860071
- CZECHmetal spol. s r.o.IČO 25860097
- AUTO Moravec spol. s r.o.IČO 25860151
- NEČAS s.r.o.IČO 25860178