Bytové družstvo Božetická 3396/8

IČO 63081997 · Božetická 3396/8, Modřany, 14300 Praha 4

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Bytové družstvo Božetická 3396/8

Bytové družstvo Božetická 3396/8 je družstvo s IČO 63081997, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1995. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Božetická 3396/8, Modřany, 14300 Praha 4, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 52 800 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ONDŘEJ KŘIVSKÝ, ROMAN PYTLÍČEK, MILENA ZÁKOROVÁ.

Prověření firmy Bytové družstvo Božetická 3396/8 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Božetická 3396/8

Jaké má firma Bytové družstvo Božetická 3396/8 hodnocení rizikovosti?
Bytové družstvo Božetická 3396/8 má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Bytové družstvo Božetická 3396/8 v insolvenci?
Bytové družstvo Božetická 3396/8 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma Bytové družstvo Božetická 3396/8 spolehlivý plátce DPH?
Bytové družstvo Božetická 3396/8 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma Bytové družstvo Božetická 3396/8 působí?
Bytové družstvo Božetická 3396/8 působí na trhu 31 let.
Zveřejnila firma Bytové družstvo Božetická 3396/8 účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Božetická 3396/8 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy