Bytové družstvo domu Štítného 15
IČO 47119675 · Štítného 581/15, Žižkov, 13000 Praha 3
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy33 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2025 (5 let).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo domu Štítného 15
Bytové družstvo domu Štítného 15 je družstvo s IČO 47119675, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1993. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Štítného 581/15, Žižkov, 13000 Praha 3. Základní kapitál činí 50 000 Kč. Jednatelem je VÁCLAV BEBR.
Prověření firmy Bytové družstvo domu Štítného 15 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo domu Štítného 15
- Jaké má firma Bytové družstvo domu Štítného 15 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo domu Štítného 15 má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo domu Štítného 15 v insolvenci?
- Bytové družstvo domu Štítného 15 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo domu Štítného 15 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo domu Štítného 15 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo domu Štítného 15 působí?
- Bytové družstvo domu Štítného 15 působí na trhu 33 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo domu Štítného 15 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo domu Štítného 15 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo TROJDOMÍIČO 47119730
- Karlínská realitní spol. s r.o.IČO 47121173
- REVI, spol. s r.o.IČO 47121262
- WALTON BEER spol. s r.o.IČO 47121823
- Družstvo nájemníků domu, Olšanské nám.6/1784IČO 47119641
- Družstvo Řeznická 21IČO 47119594
- T A T I, spol. s r.o.IČO 47118946
- EURO - CON spol. s r.o.IČO 47118539
Další prověřené firmy
- AGROMED, spol. s r.o.IČO 47119373
- THE CZECH LAND COMPANY spol. s r.o.IČO 47119454
- Družstvo Řeznická 21IČO 47119594
- Družstvo nájemníků domu, Olšanské nám.6/1784IČO 47119641
- Bytové družstvo TROJDOMÍIČO 47119730
- Kamenická huť sv.Rocha, výrobní družstvoIČO 47119896
- Patria International s.r.o.IČO 47120029
- Karmagenta, spol. s r.o.IČO 47120037