Bytové družstvo Krestova 4
IČO 25863631 · Krestova 1410/4, Hrabůvka, 70030 Ostrava
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy25 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo Krestova 4
Bytové družstvo Krestova 4 je družstvo s IČO 25863631, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2001. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Krestova 1410/4, Hrabůvka, 70030 Ostrava. Základní kapitál činí 51 200 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MONIKA FRÝZOVÁ, PETR DLOUHÝ, IVO FLACHS.
Prověření firmy Bytové družstvo Krestova 4 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Krestova 4
- Jaké má firma Bytové družstvo Krestova 4 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo Krestova 4 má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo Krestova 4 v insolvenci?
- Bytové družstvo Krestova 4 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo Krestova 4 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo Krestova 4 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo Krestova 4 působí?
- Bytové družstvo Krestova 4 působí na trhu 25 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo Krestova 4 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Krestova 4 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo Živičná 10IČO 25863754
- Bytové družstvo Na Jízdárně 25IČO 25863843
- Bytové družstvo BedřiškaIČO 25864157
- Bytové družstvo Ahepjukova 21IČO 25864734
- Bytové družstvo SRBSKÁ 271/272IČO 25863517
- Bytové družstvo JIRSKÁ 14IČO 25862375
- Bytové družstvo Pavlovova 27IČO 25860640
- Bytové družstvo Krasnoarmějců 19IČO 25860186
Další prověřené firmy
- SATELIT PLUS s.r.o.IČO 25863461
- Bytové družstvo SRBSKÁ 271/272IČO 25863517
- EUSOFT s.r.o.IČO 25863541
- OIL and FILTRATION s.r.o.IČO 25863614
- UNITES Systems a.s.IČO 25863665
- EKOSTAVBY HZ a.s.IČO 25863703
- AUDITCOM s.r.o.IČO 25863746
- Bytové družstvo Živičná 10IČO 25863754