Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200
IČO 25285459 · č.p. 200, 58232 Lipnice nad Sázavou
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy28 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Kraj Vysočina (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200
Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 je družstvo s IČO 25285459, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1998. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese č.p. 200, 58232 Lipnice nad Sázavou. Ve statutárním orgánu jsou GUSTAV ZUBÁL, KAREL JABLONSKÝ, VERONIKA RAMPÍROVÁ.
Prověření firmy Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200
- Jaké má firma Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 v insolvenci?
- Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 působí?
- Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 působí na trhu 28 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Lipnice čp. 199/200 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- ALOHA, a.s.IČO 25286447
- Bytové družstvo Labská kotlina IIČO 25287061
- Bytové družstvo Žižkov II/1251IČO 25287168
- Bytové družstvo Klumparova 770IČO 25287192
- Bytové družstvo Pod Zámečkem 1053-1054IČO 25288202
- ASZ s.r.o.IČO 25288288
- Družstvo uživatelů garáží Zvonička Hradec KrálovéIČO 25288750
- Bytové družstvo Myslbekova ulice 338IČO 25290037
Další prověřené firmy
- W W D O S T A Š s.r.o.IČO 25285360
- DALU TRADE, s.r.o.IČO 25285378
- Bytové družstvo Labská kotlina 991IČO 25285424
- Areál Kydlinovská s.r.o.IČO 25285432
- Signal Mont s.r.o.IČO 25285483
- E G T servis s.r.o.IČO 25285530
- Compile s.r.o.IČO 25285661
- ZILVAR projekt s.r.o.IČO 25285688