Bytové družstvo Máj M7 A
IČO 49050974 · M. Horákové 1397/12, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy33 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo Máj M7 A
Bytové družstvo Máj M7 A je družstvo s IČO 49050974, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1993. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese M. Horákové 1397/12, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice. Základní kapitál činí 51 300 Kč. Ve statutárním orgánu jsou VÍT LIDRAL, PETR MEŠEJDA, ONDŘEJ TROJEK.
Prověření firmy Bytové družstvo Máj M7 A na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Máj M7 A
- Jaké má firma Bytové družstvo Máj M7 A hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo Máj M7 A má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo Máj M7 A v insolvenci?
- Bytové družstvo Máj M7 A nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo Máj M7 A spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo Máj M7 A není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo Máj M7 A působí?
- Bytové družstvo Máj M7 A působí na trhu 33 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo Máj M7 A účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Máj M7 A zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Hochstaffl Bohemia s.r.o.IČO 60068035
- ESAUL, a.s.IČO 60070145
- CZ - IMMOBILIEN INVEST s.r.o.IČO 60617519
- CISS CZ s.r.o.IČO 60826860
- WEIMA, s.r.o.IČO 49019112
- Bytové družstvo vlastníků domu Průběžná 48/5 CIČO 49018868
- TMS trading s.r.o.IČO 49018426
- Krajinská Investiční, spol. s r.o.IČO 48591831
Další prověřené firmy
- AGROKOV ZVÍKOV spol. s r.o.IČO 49050842
- KLIMA PROJEKT s.r.o.IČO 49050869
- AGRO - družstvo OstrovecIČO 49050931
- I.S.J. FUCHS, spol. s r.o.IČO 49050958
- IMPO 2000, spol. s r.o.IČO 49060015
- ELLI Montáže a revize elektrických zařízení, spol. s.r.o. LišovIČO 49060040
- T-bro CZ s.r.o.IČO 49060104
- STAPE INTERTRANSPORT s.r.o.IČO 49060139