Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25
IČO 61862517 · Na hřebenech II 783/25, Podolí, 14700 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy31 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25
Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 je družstvo s IČO 61862517, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1995. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Na hřebenech II 783/25, Podolí, 14700 Praha 4, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 70 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou LINDA PÁLENÍKOVÁ, VIKTOR STRÁNSKÝ, MARKÉTA VONDRÁKOVÁ.
Prověření firmy Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25
- Jaké má firma Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 v insolvenci?
- Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 působí?
- Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 působí na trhu 31 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Na hřebenech II/783/25 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- TVRZ, spol. s r.o.IČO 63674866
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo Špirkova 527IČO 61862568
- Bytové družstvo 722IČO 61862576
- Bytové družstvo D - 723, družstvoIČO 61862657
- Bytové družstvo Hájkova 1635/11IČO 61862673
- Bytové družstvo Podolské nábřeží 17/24IČO 61862479
- Bytové družstvo Podolské nábřeží 20/22IČO 61862410
- Družstvo Lounských 983/6IČO 61862380
- Bytové družstvo Dobevská 878IČO 61862347
Další prověřené firmy
- Bytové družstvo Dobevská 878IČO 61862347
- Družstvo Lounských 983/6IČO 61862380
- Bytové družstvo Podolské nábřeží 20/22IČO 61862410
- Bytové družstvo Podolské nábřeží 17/24IČO 61862479
- Bytové družstvo Špirkova 527IČO 61862568
- Bytové družstvo 722IČO 61862576
- Bytové družstvo D - 723, družstvoIČO 61862657
- Bytové družstvo Hájkova 1635/11IČO 61862673