Bytové družstvo OPORA, družstvo
IČO 02640635 · Staňkova 324/29, Ponava, 60200 Brno
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy12 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 13 firem.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo OPORA, družstvo
Bytové družstvo OPORA, družstvo je družstvo s IČO 02640635, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2014. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Staňkova 324/29, Ponava, 60200 Brno, kde je zapsáno i dalších 12 firem. Základní kapitál činí 60 000 Kč. Jednatelem je JAN MURIC.
Prověření firmy Bytové družstvo OPORA, družstvo na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo OPORA, družstvo
- Jaké má firma Bytové družstvo OPORA, družstvo hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo OPORA, družstvo má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo OPORA, družstvo v insolvenci?
- Bytové družstvo OPORA, družstvo nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo OPORA, družstvo spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo OPORA, družstvo není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo OPORA, družstvo působí?
- Bytové družstvo OPORA, družstvo působí na trhu 12 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo OPORA, družstvo účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo OPORA, družstvo zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Fairy meadows s.r.o.IČO 02743175
- Mateřská školka Bayerova s.r.o.IČO 03635813
- Vekol reality s.r.o.IČO 04766211
- MEHABA s.r.o.IČO 05539684
- Zahrada Ambrosia s.r.o.IČO 05560454
- Denpasar s.r.o.IČO 06366716
- THAI CREAM s.r.o.IČO 06489389
- PROGYM pro media s.r.o.IČO 25506099
Podobné firmy v okolí
- Knightsbridge Property Fund, a.s.IČO 02659638
- CEJLCORP s.r.o.IČO 02667037
- MANNSMIN, s.r.o.IČO 02691761
- ZENITAL TRADE s.r.o.IČO 02711389
- BC Commerce s.r.o.IČO 02623056
- HUGO&Partners s.r.o.IČO 02611201
- Bytové družstvo Merhautova 159, BrnoIČO 02606836
- SBK reality s.r.o.IČO 02605058
Další prověřené firmy
- OMÍTKYJM s.r.o.IČO 02639831
- DAZ Group s.r.o.IČO 02639998
- AVE DAY a.s.IČO 02640350
- REVA - STONE s.r.o.IČO 02640619
- PURITER s.r.o.IČO 02641259
- PETROSI GROUP s.r.o.IČO 02641283
- Jerkir s.r.o.IČO 02641348
- Ivan Číla s.r.o.IČO 02641658