Bytové družstvo Pod Resslem 1990
IČO 25007181 · Pod Resslem 1990/10, 43401 Most
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy30 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2025 (5 let).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo Pod Resslem 1990
Bytové družstvo Pod Resslem 1990 je družstvo s IČO 25007181, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1996. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Pod Resslem 1990/10, 43401 Most, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 51 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ VONDRÁČEK.
Prověření firmy Bytové družstvo Pod Resslem 1990 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Pod Resslem 1990
- Jaké má firma Bytové družstvo Pod Resslem 1990 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo Pod Resslem 1990 má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo Pod Resslem 1990 v insolvenci?
- Bytové družstvo Pod Resslem 1990 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo Pod Resslem 1990 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo Pod Resslem 1990 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo Pod Resslem 1990 působí?
- Bytové družstvo Pod Resslem 1990 působí na trhu 30 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo Pod Resslem 1990 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Pod Resslem 1990 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- MOFA, s.r.o.IČO 25011936
- AMPEWELD s.r.o.IČO 17242959
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo 219IČO 25020803
- Bytové družstvo SPOLBYTIČO 25021575
- Bytové družstvo 215 MostIČO 25022423
- Bytové družstvo Aleš 4, MostIČO 25024787
- "Bytové družstvo 265"IČO 25006410
- Bytové družstvo RESSLIČO 25005791
- Bytové družstvo Lesní 1993 MostIČO 25004603
- UNISERVIS-REALITY s.r.o.IČO 25000683
Další prověřené firmy
- SWH REAL s.r.o.IČO 25007092
- inveko-stavby s.r.o.IČO 25007114
- peform Chomutov s.r.o.IČO 25007149
- Lemino s.r.o.IČO 25007157
- Krupka Hamry 554, 555 bytové družstvoIČO 25007220
- UNISONO, s.r.o.IČO 25007254
- YSSEN TOOLS s.r.o.IČO 25007289
- FK Baník Most, a.s.IČO 25007319