Bytové družstvo Tišnovská 163

IČO 26889978 · Tišnovská 1522/163, Černá Pole, 61400 Brno

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Bytové družstvo Tišnovská 163

Bytové družstvo Tišnovská 163 je družstvo s IČO 26889978, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2003. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Tišnovská 1522/163, Černá Pole, 61400 Brno. Ve statutárním orgánu jsou MARTA HADRAVOVÁ, DAGMAR ŽÁKOVÁ, MICHAL BIDLO.

Prověření firmy Bytové družstvo Tišnovská 163 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Tišnovská 163

Jaké má firma Bytové družstvo Tišnovská 163 hodnocení rizikovosti?
Bytové družstvo Tišnovská 163 má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Bytové družstvo Tišnovská 163 v insolvenci?
Bytové družstvo Tišnovská 163 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma Bytové družstvo Tišnovská 163 spolehlivý plátce DPH?
Bytové družstvo Tišnovská 163 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma Bytové družstvo Tišnovská 163 působí?
Bytové družstvo Tišnovská 163 působí na trhu 23 let.
Zveřejnila firma Bytové družstvo Tišnovská 163 účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Tišnovská 163 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy