Bytové družstvo U hrdliček
IČO 25971492 · Na Trubech 1695, 56002 Česká Třebová
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy24 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo U hrdliček
Bytové družstvo U hrdliček je družstvo s IČO 25971492, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Na Trubech 1695, 56002 Česká Třebová. Základní kapitál činí 60 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou OTAKAR KREJČÍ, VERONIKA ČÁSTKOVÁ, ROSTISLAV DVOŘÁK.
Prověření firmy Bytové družstvo U hrdliček na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo U hrdliček
- Jaké má firma Bytové družstvo U hrdliček hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo U hrdliček má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo U hrdliček v insolvenci?
- Bytové družstvo U hrdliček nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo U hrdliček spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo U hrdliček není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo U hrdliček působí?
- Bytové družstvo U hrdliček působí na trhu 24 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo U hrdliček účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo U hrdliček zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo Na SkalceIČO 25971921
- Bytové družstvo 2002IČO 25974530
- Bytové družstvo Lesní 1909, Česká TřebováIČO 25978365
- REALITY - ODHADY s.r.o.IČO 25983563
- Bytové družstvo U čtverceIČO 25970801
- Bytové družstvo Trávník 2013-15IČO 25950134
- Bytové družstvo " Pod lípou"IČO 25937286
- Bytové družstvo "Litomyšlská"IČO 25937120
Další prověřené firmy
- EFA Lánov s.r.o.IČO 25971441
- TIGRIS CZ, s.r.o.IČO 25971450
- NTB CZ s.r.o.IČO 25971468
- Hotel Jezerka s.r.o.IČO 25971484
- Reklamní společnost COLLEGIUM s.r.o.IČO 25971514
- BAŤACZ s.r.o.IČO 25971671
- Plastic Parts & Technology s.r.o.IČO 25971689
- HAFKAMP INVESTMENTS, s.r.o.IČO 25971727