Bytové družstvo Voskovcova 882,883
IČO 01805967 · Voskovcova 882/5, Hlubočepy, 15200 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zveřejněná účetní závěrka-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2023
- Stáří firmy13 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2022 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 7 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Bytové družstvo Voskovcova 882,883
Bytové družstvo Voskovcova 882,883 je družstvo s IČO 01805967, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2013. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Voskovcova 882/5, Hlubočepy, 15200 Praha 5, kde je zapsáno i dalších 6 firem. Jednatelem je Stavební bytové družstvo POKROK.
Prověření firmy Bytové družstvo Voskovcova 882,883 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Bytové družstvo Voskovcova 882,883
- Jaké má firma Bytové družstvo Voskovcova 882,883 hodnocení rizikovosti?
- Bytové družstvo Voskovcova 882,883 má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Bytové družstvo Voskovcova 882,883 v insolvenci?
- Bytové družstvo Voskovcova 882,883 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Bytové družstvo Voskovcova 882,883 spolehlivý plátce DPH?
- Bytové družstvo Voskovcova 882,883 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Bytové družstvo Voskovcova 882,883 působí?
- Bytové družstvo Voskovcova 882,883 působí na trhu 13 let.
- Zveřejnila firma Bytové družstvo Voskovcova 882,883 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Bytové družstvo Voskovcova 882,883 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2023.
Firmy na stejné adrese
- 2XProperty.cz s.r.o.IČO 04563263
- 2X Elektro s.r.o.IČO 04744462
- Nová Vinice s.r.o.IČO 04963342
- CZ PEOPLE s.r.o.IČO 26307961
- CZ PEOPLE Finance, s.r.o.IČO 26355124
- CZ Services, s.r.o.IČO 28958543
Podobné firmy v okolí
- Salina s.r.o.IČO 01806238
- SURPMO, a.s.IČO 01807935
- PM - TECH Group s.r.o.IČO 01808745
- Koupelny AZ - realizace koupelen a kuchyní s.r.o.IČO 01816616
- BOKI IMMO Pelhřimov s.r.o.IČO 01805941
- Downtown Property s.r.o.IČO 01804430
- lozenge s.r.o.IČO 01804057
- CPR Investments Holding s.r.o.IČO 01802267
Další prověřené firmy
- Řadové domky Selská s.r.o.IČO 01805819
- MBINT s.r.o.IČO 01805843
- Free Store s.r.o.IČO 01805878
- BOKI IMMO Pelhřimov s.r.o.IČO 01805941
- Steel materiál s.r.o.IČO 01806220
- Salina s.r.o.IČO 01806238
- LAMCOM s.r.o.IČO 01806254
- KLK Company s.r.o.IČO 01806807