CASABLANCA, spol. s r.o.
IČO 49433113 · Třešňová 333/8, Medlánky, 62100 Brno
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 1. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy33 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy CASABLANCA, spol. s r.o.
CASABLANCA, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 49433113, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1993. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Třešňová 333/8, Medlánky, 62100 Brno, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je SENAD LUKŠIJA.
Prověření firmy CASABLANCA, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě CASABLANCA, spol. s r.o.
- Jaké má firma CASABLANCA, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- CASABLANCA, spol. s r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma CASABLANCA, spol. s r.o. v insolvenci?
- CASABLANCA, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 1. 9. 2026.
- Je firma CASABLANCA, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- CASABLANCA, spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 1. 9. 2026.
- Jak dlouho firma CASABLANCA, spol. s r.o. působí?
- CASABLANCA, spol. s r.o. působí na trhu 33 let.
- Zveřejnila firma CASABLANCA, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy CASABLANCA, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- DEVA BM, s.r.o.IČO 63487268
Podobné firmy v okolí
- WERFFT,spol. s r.o.IČO 49433318
- STAVOTES, spol. s r.o.IČO 49433458
- Lékárna EDEN s.r.o.IČO 49433687
- French corner, s.r.o.IČO 49434446
- DaSe, spol. s r.o.IČO 49432982
- E.CH.O., spol. s r.o.IČO 49432133
- SOLITAIRE, spol. s r.o.IČO 49355899
- TECO Brno, s.r.o.IČO 48911801
Další prověřené firmy
- MARIO, spol. s r.o.IČO 49432974
- DaSe, spol. s r.o.IČO 49432982
- STAVIKA s.r.o.IČO 49432991
- CZECH Ag. s.r.o.IČO 49433008
- KASKON s.r.o.IČO 49433148
- ETTER - VÁVRA, spol. s r.o.IČO 49433211
- Modell studio, spol. s r.o.IČO 49433229
- Bobst Central Europe s.r.o.IČO 49433288