CEHA KDC elektro k.s.

IČO 62413112 · U továren 770/1b, Hostivař, 10200 Praha 10

Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy CEHA KDC elektro k.s.

CEHA KDC elektro k.s. je komanditní společnost s IČO 62413112, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1995. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese U továren 770/1b, Hostivař, 10200 Praha 10, kde je zapsáno i dalších 15 firem. Jednatelem je Ceha Managemenet s.r.o.. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ62413112.

Prověření firmy CEHA KDC elektro k.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě CEHA KDC elektro k.s.

Jaké má firma CEHA KDC elektro k.s. hodnocení rizikovosti?
CEHA KDC elektro k.s. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma CEHA KDC elektro k.s. v insolvenci?
CEHA KDC elektro k.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma CEHA KDC elektro k.s. spolehlivý plátce DPH?
CEHA KDC elektro k.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma CEHA KDC elektro k.s. působí?
CEHA KDC elektro k.s. působí na trhu 31 let.
Zveřejnila firma CEHA KDC elektro k.s. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy CEHA KDC elektro k.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy