Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.
IČO 25939076 · Štefánikova 454/28a, Moravské Předměstí, 50011 Hradec Králové
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy26 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2023 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Královéhradecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.
Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25939076, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2000. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Štefánikova 454/28a, Moravské Předměstí, 50011 Hradec Králové, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 208 000 Kč. Jednatelem je PAVEL ŽĎÁRSKÝ. DIČ firmy je CZ25939076.
Prověření firmy Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.
- Jaké má firma Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. v insolvenci?
- Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. působí?
- Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. působí na trhu 26 let.
- Zveřejnila firma Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Firmy na stejné adrese
- Medlife s.r.o.IČO 28848667
Podobné firmy v okolí
- APOLENKA, s.r.o.IČO 25956035
- K-GEMINI s.r.o.IČO 26003333
- PRO-SLUCH s.r.o.IČO 26013827
- Adámková - stomatologie s.r.o.IČO 27469654
- Surgimed HK s.r.o.IČO 25294181
- Rehabilitace AKTIV, s.r.o.IČO 25278258
- AXIS - CZ Hradec Králové, s.r.o.IČO 25275445
- PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.IČO 25267205
Další prověřené firmy
- EMTEX, s.r.o.IČO 25938932
- ŘÍZENÉ STROJE, s.r.o.IČO 25939009
- AZ SERVIS HB, spol. s r.o.IČO 25939033
- Zemědělská a.s. LučiceIČO 25939050
- CAPAZ s.r.o.IČO 25939092
- COROLL s.r.o.IČO 25939131
- IRES CZ s.r.o.IČO 25939220
- EM - CO s.r.o.IČO 25939254