Červený Hrádek HB s.r.o.

IČO 05622255 · Biskupcova 1809/45, Žižkov, 13000 Praha 3

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Červený Hrádek HB s.r.o.

Červený Hrádek HB s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05622255, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Biskupcova 1809/45, Žižkov, 13000 Praha 3, kde je zapsáno i dalších 43 firem. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je VENDULA ZVOLÁNKOVÁ.

Prověření firmy Červený Hrádek HB s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Červený Hrádek HB s.r.o.

Jaké má firma Červený Hrádek HB s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Červený Hrádek HB s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Červený Hrádek HB s.r.o. v insolvenci?
Červený Hrádek HB s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma Červený Hrádek HB s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Červený Hrádek HB s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma Červený Hrádek HB s.r.o. působí?
Červený Hrádek HB s.r.o. působí na trhu 9 let.
Zveřejnila firma Červený Hrádek HB s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Červený Hrádek HB s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy