Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o.
IČO 19903154 · Za cihelnou 1918, 25263 Roztoky
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o.
Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19903154, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese Za cihelnou 1918, 25263 Roztoky. Základní kapitál činí 3 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MARTIN DANÍČEK, FRANTIŠEK LUŇÁK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ19903154.
Prověření firmy Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o.
- Jaké má firma Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. v insolvenci?
- Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. působí?
- Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Česká Veterinární Ortopedická Společnost s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- abuda s.r.o.IČO 24314552
- Karlow-Karlshof Agro s.r.o.IČO 25666321
- Karlow-Karlshof a.s.IČO 25742612
- EQK Management s.r.o.IČO 01553917
- Greening s.r.o.IČO 11975776
- Burešova polesí s.r.o.IČO 09463801
- NEW GLORY s.r.o.IČO 09073582
- SIMPLY TEST s.r.o.IČO 08949701
Další prověřené firmy
- IMSTAV s.r.o.IČO 19903065
- Rass trim s.r.o.IČO 19903073
- FEDIRCAN s.r.o.IČO 19903090
- Mirolda s.r.o.IČO 19903103
- Lintar RENT CAR s.r.o.IČO 19903171
- SH STEEL s.r.o.IČO 19903227
- Exstruo s.r.o.IČO 19903260
- DOKU Finance s.r.o.IČO 19903286