Czech Rent Invest s.r.o.
IČO 21860548 · Česká 149, 44001 Louny
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Czech Rent Invest s.r.o.
Czech Rent Invest s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21860548, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Česká 149, 44001 Louny, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 1 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou DUŠAN PROCHÁZKA, VÁCLAV HOLEČEK.
Prověření firmy Czech Rent Invest s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Czech Rent Invest s.r.o.
- Jaké má firma Czech Rent Invest s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Czech Rent Invest s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Czech Rent Invest s.r.o. v insolvenci?
- Czech Rent Invest s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Czech Rent Invest s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Czech Rent Invest s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Czech Rent Invest s.r.o. působí?
- Czech Rent Invest s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Czech Rent Invest s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Czech Rent Invest s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- AGUDO s.r.o.IČO 29112443
Podobné firmy v okolí
- Slons Group s.r.o.IČO 22042148
- RV studio Louny s.r.o.IČO 22380973
- Šebestián s.r.o.IČO 22773177
- SV Store s.r.o.IČO 22773665
- Smyslno s.r.o.IČO 14439506
- HABRCETL s.r.o.IČO 11764007
- Nova packing s.r.o.IČO 09923578
- ZE DVORA s.r.o.IČO 09510621
Další prověřené firmy
- MLS Investice s.r.o.IČO 21860424
- The Nail Spa s.r.o.IČO 21860467
- JAJ Investment s.r.o.IČO 21860491
- Warpaint Creative s.r.o.IČO 21860513
- Wealth Effect Management Czech Republic s.r.o.IČO 21860645
- AKALUX s.r.o.IČO 21860688
- VIŠENKA & PARTNEŘI, s.r.o.IČO 21860718
- Social Kings s.r.o.IČO 21860840