CZECHin travel s.r.o.
IČO 28963849 · Říční 539/2, Malá Strana, 11800 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy16 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Administrativní a podpůrné činnosti
Souvislosti
- V oboru administrativní a podpůrné činnosti máme prověřeno 12 714 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 506 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Na stejné adrese sídlí 6 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy CZECHin travel s.r.o.
CZECHin travel s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28963849, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2010. Podle převažující činnosti spadá do oboru administrativní a podpůrné činnosti. Sídlo má na adrese Říční 539/2, Malá Strana, 11800 Praha 1, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JIŘÍ VÍTA, TEREZA VÍTOVÁ.
Prověření firmy CZECHin travel s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě CZECHin travel s.r.o.
- Jaké má firma CZECHin travel s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- CZECHin travel s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma CZECHin travel s.r.o. v insolvenci?
- CZECHin travel s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma CZECHin travel s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- CZECHin travel s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma CZECHin travel s.r.o. působí?
- CZECHin travel s.r.o. působí na trhu 16 let.
- Zveřejnila firma CZECHin travel s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy CZECHin travel s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Šporkovský pivovar, s.r.o.IČO 04338570
- Gianni Di Leo spol. s r.o.IČO 06499112
- SATFIN INVEST s.r.o.IČO 06622003
- Gastro solution s.r.o.IČO 24292796
- J U N G C R E D I T a.s.IČO 25160907
Podobné firmy v okolí
- MoXoM s.r.o.IČO 28963890
- MKZ STROJE s.r.o.IČO 28966392
- SECURITOR s.r.o.IČO 28967119
- PERSEUS Facility Management s.r.o.IČO 28969278
- Peer Board s.r.o.IČO 28962826
- UNE MEDIAL s.r.o.IČO 28962613
- ALEX - CITY CZ s.r.o.IČO 28961561
- ARYKA SOLAR s.r.o.IČO 28958853
Další prověřené firmy
- Expandia Hotels s.r.o.IČO 28963679
- ict. max s.r.o.IČO 28963687
- YE LIE s.r.o.IČO 28963733
- PREMISOFT SVJ spol. s r.o.IČO 28963814
- VOVA AD s.r.o.IČO 28963865
- Gato Media s.r.o.IČO 28963873
- Navigator PM, s.r.o.IČO 28963881
- MoXoM s.r.o.IČO 28963890