DAMET Louny spol.s.r.o.

IČO 48948632 · Kosmonautů 2291, 44001 Louny

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy DAMET Louny spol.s.r.o.

DAMET Louny spol.s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 48948632, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1994. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Kosmonautů 2291, 44001 Louny, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 102 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MILAN BENEŠ, RADKO BAŽANT.

Prověření firmy DAMET Louny spol.s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě DAMET Louny spol.s.r.o.

Jaké má firma DAMET Louny spol.s.r.o. hodnocení rizikovosti?
DAMET Louny spol.s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma DAMET Louny spol.s.r.o. v insolvenci?
DAMET Louny spol.s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma DAMET Louny spol.s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
DAMET Louny spol.s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma DAMET Louny spol.s.r.o. působí?
DAMET Louny spol.s.r.o. působí na trhu 32 let.
Zveřejnila firma DAMET Louny spol.s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy DAMET Louny spol.s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy