DelP, spol. s r.o.
IČO 28748913 · K Nádraží 98, 43926 Libčeves
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy DelP, spol. s r.o.
DelP, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28748913, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese K Nádraží 98, 43926 Libčeves. Základní kapitál činí 4 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou EVA LAVIČKOVÁ, DIANA LAVIČKOVÁ, PETR LAVIČKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28748913.
Prověření firmy DelP, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě DelP, spol. s r.o.
- Jaké má firma DelP, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- DelP, spol. s r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma DelP, spol. s r.o. v insolvenci?
- DelP, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma DelP, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- DelP, spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma DelP, spol. s r.o. působí?
- DelP, spol. s r.o. působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma DelP, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy DelP, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Dvůr Židovice s.r.o.IČO 27354075
- Arno Vino s.r.o.IČO 28748956
- CZ Papír s.r.o.IČO 28749022
- M.K. MORSE CZ s.r.o.IČO 28749065
- ŠICÍ RÁJ s.r.o.IČO 28749154
- SMÍŠENÉ ZBOŽÍ HERBST s.r.o.IČO 28749308
- OVENCA s.r.o.IČO 28749456
- Top moto s.r.o.IČO 28749481
Další prověřené firmy
- ELTIX s.r.o.IČO 28748841
- LABO Metal s.r.o.IČO 28748867
- Aspire Group s.r.o.IČO 28748875
- Institute Le Charme s.r.o.IČO 28748905
- Arno Vino s.r.o.IČO 28748956
- REGIO Developer a.s.IČO 28748972
- dent4you s.r.o.IČO 28748981
- CZ Papír s.r.o.IČO 28749022