DH-dental hygiena s.r.o.
IČO 06669671 · Kosmákova 3952/2, 66902 Znojmo
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 30. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy DH-dental hygiena s.r.o.
DH-dental hygiena s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 06669671, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Kosmákova 3952/2, 66902 Znojmo, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ZDENKA HOLÁSKOVÁ, PETRA FOSTER.
Prověření firmy DH-dental hygiena s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě DH-dental hygiena s.r.o.
- Jaké má firma DH-dental hygiena s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- DH-dental hygiena s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma DH-dental hygiena s.r.o. v insolvenci?
- DH-dental hygiena s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 30. 8. 2026.
- Je firma DH-dental hygiena s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- DH-dental hygiena s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 30. 8. 2026.
- Jak dlouho firma DH-dental hygiena s.r.o. působí?
- DH-dental hygiena s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma DH-dental hygiena s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy DH-dental hygiena s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Ortopedická ambulance Znojmo s.r.o.IČO 21319910
- KK Pediatr s.r.o.IČO 02363984
Podobné firmy v okolí
- Alimunko s.r.o.IČO 08448990
- Stomatologie Řehka s.r.o.IČO 11806052
- Zubní ordinace SINECAR, s.r.o.IČO 13966227
- GRUNDA Lékaři s.r.o.IČO 17570000
- MediCfema s.r.o.IČO 06660479
- Havlík Dental Clinic s.r.o.IČO 05649978
- GEA LIVE, s.r.o.IČO 05594375
- Lékař-Praktik-Znojmo s.r.o.IČO 05163951
Další prověřené firmy
- Stavitelství Sedláček s.r.o.IČO 06669549
- AutoJar s.r.o.IČO 06669603
- ATEvet medical s.r.o.IČO 06669646
- EQUI STAVEBNINY s.r.o.IČO 06669654
- Expres podlahy s.r.o.IČO 06669697
- STAVKRAFT s.r.o.IČO 06669751
- RR For Clean s.r.o.IČO 06669808
- Chirurgická ambulance Břeclav s.r.o.IČO 06669841