Diet By Johana s.r.o.

IČO 26047438 · Plachého 272/25, České Budějovice 1, 37001 České Budějovice

Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 60/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Diet By Johana s.r.o.

Diet By Johana s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26047438, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Plachého 272/25, České Budějovice 1, 37001 České Budějovice. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ JAROŠ.

Prověření firmy Diet By Johana s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Diet By Johana s.r.o.

Jaké má firma Diet By Johana s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Diet By Johana s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Diet By Johana s.r.o. v insolvenci?
Diet By Johana s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma Diet By Johana s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Diet By Johana s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma Diet By Johana s.r.o. působí?
Diet By Johana s.r.o. působí na trhu 24 let.
Zveřejnila firma Diet By Johana s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Diet By Johana s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy