Digitální vzpomínky s.r.o.
IČO 24146366 · Neumannova 1453/28, Zbraslav, 15600 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy15 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 39 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Digitální vzpomínky s.r.o.
Digitální vzpomínky s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24146366, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2011. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Neumannova 1453/28, Zbraslav, 15600 Praha 5, kde je zapsáno i dalších 38 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ RŮŽIČKA.
Prověření firmy Digitální vzpomínky s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Digitální vzpomínky s.r.o.
- Jaké má firma Digitální vzpomínky s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Digitální vzpomínky s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Digitální vzpomínky s.r.o. v insolvenci?
- Digitální vzpomínky s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Digitální vzpomínky s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Digitální vzpomínky s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Digitální vzpomínky s.r.o. působí?
- Digitální vzpomínky s.r.o. působí na trhu 15 let.
- Zveřejnila firma Digitální vzpomínky s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Digitální vzpomínky s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- 2H ART s.r.o.IČO 24147869
- LANTECH group s.r.o.IČO 24155250
- Account & Tax Profi s.r.o.IČO 24157856
- Strong Lion s.r.o.IČO 24160083
- Radhof s.r.o.IČO 24167959
- Fabrego Global s.r.o.IČO 24177504
- Stavimdomy cz s.r.o.IČO 24186864
- SCP SHOP s.r.o.IČO 24186996
Podobné firmy v okolí
- Kinsky Residence a.s.IČO 24146731
- Srdce Vltavy, s.r.o.IČO 24147486
- czech4home, s.r.o.IČO 24147559
- White Moon s.r.o.IČO 24147605
- JIT-CZ s.r.o.IČO 24146331
- LIRTON s.r.o.IČO 24146021
- Uhřice č.p. 12 s.r.o.IČO 24145963
- J.O.S. Praha s.r.o.IČO 24145947
Další prověřené firmy
- G.E.S. security s.r.o.IČO 24146200
- Pirat Machines, s.r.o.IČO 24146234
- SAPIENTIA GROUP s.r.o.IČO 24146323
- JIT-CZ s.r.o.IČO 24146331
- Prosol, družstvoIČO 24146404
- OUTLET STORE s.r.o.IČO 24146412
- Profi Trans CZ Group s.r.o.IČO 24146455
- Z klub s.r.o.IČO 24146463