Domácí péče Laskavé ruce s.r.o.
IČO 23656379 · Příčná 1408/9, 41901 Duchcov
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 25/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Stáří firmy-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Stáří firmy1 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Domácí péče Laskavé ruce s.r.o.
Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 23656379, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Příčná 1408/9, 41901 Duchcov. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MONIKA KROHOVÁ, VLADIMÍR KROHA.
Prověření firmy Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Domácí péče Laskavé ruce s.r.o.
- Jaké má firma Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. v insolvenci?
- Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. působí?
- Domácí péče Laskavé ruce s.r.o. působí na trhu 1 let.
Podobné firmy v okolí
- AHC Nemocnice Duchcov - ambulance s.r.o.IČO 28391250
- SlaM-centrum služeb s.r.o.IČO 28727126
- Opticus, s.r.o.IČO 28748751
- AHC Nemocnice Duchcov s.r.o.IČO 61537713
- Pediatria optima Duchcov s.r.o.IČO 04528042
- Dermaclinic Kuřim s.r.o.IČO 23672765
- BeltaSmile s.r.o.IČO 23675918
- ORL Vysoké Mýto s.r.o.IČO 23679972
Další prověřené firmy
- Inzigo Vision s.r.o.IČO 23655798
- REKOinner stav s.r.o.IČO 23655836
- Tomáš Daněk s.r.o.IČO 23655887
- RH holiday s.r.o.IČO 23655968
- LineCore Consulting s.r.o.IČO 23656689
- H&S Real Development s.r.o.IČO 23656913
- Pluritra s.r.o.IČO 23656921
- AF Aggregator s.r.o.IČO 23657120