Družstvo Mánesova 37
IČO 60195380 · Mánesova 1027/37, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy32 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 5 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Družstvo Mánesova 37
Družstvo Mánesova 37 je družstvo s IČO 60195380, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1994. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Mánesova 1027/37, Vinohrady, 12000 Praha 2, kde jsou zapsány i další 4 firmy. Základní kapitál činí 50 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou VLADIMÍR HOFFMANN, LINDA KŮRKOVÁ SEDLÁKOVÁ, JAN HRČKA.
Prověření firmy Družstvo Mánesova 37 na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Družstvo Mánesova 37
- Jaké má firma Družstvo Mánesova 37 hodnocení rizikovosti?
- Družstvo Mánesova 37 má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Družstvo Mánesova 37 v insolvenci?
- Družstvo Mánesova 37 nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Družstvo Mánesova 37 spolehlivý plátce DPH?
- Družstvo Mánesova 37 není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Družstvo Mánesova 37 působí?
- Družstvo Mánesova 37 působí na trhu 32 let.
- Zveřejnila firma Družstvo Mánesova 37 účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Družstvo Mánesova 37 zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Tomáš Krejčí - The Filmmaker s.r.o.IČO 06423680
- Wild Horses in Motion s.r.o.IČO 08363668
- Wild cat Pictures in Motion s.r.o.IČO 25637215
- Actor ´s Runway Agency, s.r.o.IČO 27609952
Podobné firmy v okolí
- Bytové družstvo Budečská 824/30, družstvoIČO 60195428
- Wenzigova s.r.o.IČO 60195568
- Bytové družstvo Petrohradská 1219/25IČO 60195622
- Žežulka, bytové družstvoIČO 60195681
- DRUNA Radotín, bytové družstvoIČO 60195363
- Bytové družstvo U Vodárny 6/1226, Praha 3IČO 60195321
- Družstvo vlastníků domu Litvínovská 485/42 v Praze 9IČO 60195266
- Bytové družstvo Na valech 16, družstvoIČO 60195223
Další prověřené firmy
- Bytové družstvo Na valech 16, družstvoIČO 60195223
- Družstvo vlastníků domu Litvínovská 485/42 v Praze 9IČO 60195266
- Bytové družstvo U Vodárny 6/1226, Praha 3IČO 60195321
- DRUNA Radotín, bytové družstvoIČO 60195363
- Bytové družstvo Budečská 824/30, družstvoIČO 60195428
- Družstvo u Anděla, družstvoIČO 60195479
- Wenzigova s.r.o.IČO 60195568
- Bytové družstvo Petrohradská 1219/25IČO 60195622