Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno"
IČO 18584268 · č.p. 70, 27738 Mělnické Vtelno
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy35 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno"
Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" je družstvo s IČO 18584268, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1991. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese č.p. 70, 27738 Mělnické Vtelno. Základní kapitál činí 7 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JITKA TICHÁ, IVANA NALEZÍNKOVÁ, MILOŠ POLÁČEK a další. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ18584268.
Prověření firmy Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno"
- Jaké má firma Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" hodnocení rizikovosti?
- Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" v insolvenci?
- Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" spolehlivý plátce DPH?
- Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" působí?
- Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" působí na trhu 35 let.
- Zveřejnila firma Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- LINHART Lumír s.r.o.IČO 27236811
- BVL Horses s.r.o.IČO 28876717
- LADVEL s.r.o.IČO 46359516
- Biozahájí s.r.o.IČO 07934041
- Ranch Indian Blues s.r.o.IČO 14392771
- JaR Development s.r.o.IČO 10700293
- Zemědělské družstvo BavoryněIČO 18601821
- Elmach s.r.o.IČO 18829244
Další prověřené firmy
- Řepařský institut, spol. s r.o.IČO 18572171
- PELTA, spol. s r.o..IČO 18572201
- AUTA - KM, s.r.o.IČO 18572421
- REAL KOŤÁTKO s.r.o.IČO 18572481
- MT - INTERNATIONAL s.r.o.IČO 18584306
- LABE, spol. s r.o.IČO 18584314
- PROTOS spol. s r.o.IČO 18584357
- NOVA - rekonstrukce budov se zaměřením na památky spol. s r.o.IČO 18584942